Προσωρινά, λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών, υπάρχουν σημαντικές καθυστερήσεις στην διεκπεραίωση τους. Η παραγγελία σας θα αποστέλλεται εντός 3-5 εργάσιμων ημερών. Στις κούριερ υπάρχουν σημαντικές καθυστερήσεις (5-10 μέρες) για τις παραδόσεις.
Παρακαλούμε προτιμήστε την επικοινωνία σας με το κατάστημά μας μέσω mail στο [email protected] και όχι στο τηλεφωνικό κέντρο, όπου υπάρχει μεγάλη αναμονή. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
17 Προϊόντα
Ανά Σελ.
Κατηγορίες
Νέες αφίξεις
DELL used dual SD Card module 06YFN5 για Poweredge R720, R620 - DELL 26348
DELL used dual SD Card module 06YFN5 για Poweredge R720, R620 - DELL 26348
€ 31.31
DELL used Front panel 0Y86C1 για PowerEdge R320, R420, R620 - DELL 26347
DELL used Front panel 0Y86C1 για PowerEdge R320, R420, R620 - DELL 26347
€ 46.00
HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+ - HP 26135
HP used Multi-mode transceiver J9150A, LC 10 Gigabit, SFP+ - HP 26135
€ 54.45
HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port - HP 26086
HP used Network adapter 647581-B21 530FLR-SFP+, 10Gbps, 2-port - HP 26086
€ 40.46
CISCO used Catalyst Switch WS-C3750-24PS-S, 24 ports 10/100, managed - CISCO 25786
CISCO used Catalyst Switch WS-C3750-24PS-S, 24 ports 10/100, managed - CISCO 25786
€ 54.82
CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 - CISCO 21727
CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 - CISCO 21727
€ 137.95
Cisco used Catalyst 3524-24 XL, Switch, 24 ports - CISCO 12217
Cisco used Catalyst 3524-24 XL, Switch, 24 ports - CISCO 12217
€ 31.91
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL - CISCO 16221
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL - CISCO 16221
€ 7.75
CISCO used Catalyst C3750G-48TS-S, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17105
CISCO used Catalyst C3750G-48TS-S, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17105
€ 186.85
CISCO used Catalyst 3560G-48PS, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17100
CISCO used Catalyst 3560G-48PS, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17100
€ 197.42
CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, Managed - CISCO 17099
CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, Managed - CISCO 17099
€ 127.98
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17098
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, Managed - CISCO 17098
€ 60.45
Σελίδες
17 Προϊόντα